Lucian Afragola – Eastern Connecticut
Connor Agro – University of Vermont
Ryan Agro – UConn
Erica Allen – UConn
Paige Altman – Hofstra
Erin Avery – Eastern Connecticut
Chad Anderegg – Wentworth
Cailey Anderson – Central Connecticut
August Biondi – UConn
Sarah Blewett – Salve Regina
Natalie Blodgett – College of William and Mary
Marianne Bonsall – UMaine, Orono
Joey Bosco – Yale
Ketsana Bounphakdy – University of Hartford
Mitchell Bragoni – UConn
Maddie Brandon – University of New Hampshire
Analiese Bruder – UConn
China Campagnuolo – Union College
Hunter Campbell – Keene State
Kristen Carvalho – Texas A&M
Lily Carmichael – Vassar College
AJ Cannelli – University of New Haven
Meghan Cerino – University of Rochester
Krista Cholewinski – Work
Jordan Chrispen – UConn
Stan Chrzanowski – West Virginia University
Emma Clark – Saint Michael’s College
Jillian Clemente – Worcester Polytechnic Institute
Mary Coletti – Villanova University
Emily Cook – Central Connecticut
Larissa Creighton – Fashion Institute of Design and Merchandising
Sarah Crenella – Boston University
Sarah Criscuolo – UConn
Cahill Cronin – College….
Makayla DaCosta – Middlesex
Nate DeRita – University of New Haven
Paul Doherty – UConn
Lizzie Ellsworth – Gap Year
Kyle Everett – Central Connecticut
Evan Fair – Lyndon State College
Julia Febos – George Washington University
Valerie Fialkoff – Middlesex
Gavin Figurelli – Penn State
Liam Foley – Central Connecticut
Jack Forte – St. Joseph’s University
Kevin Gaiss – Springfield College
Jordan Gallant – Ithaca College
Meghan Gamache – University of New Hampshire
Emilea Gardiner – Marymount Manhattan College
Cameron Garrelts – UConn
Hannah Gifford – UMass Amherst
Madeline Gifford – UMaine, Orono
Cassie Harlow – Fairfield University
Julia Hausherr – University of Rhode Island
Katie Hausherr – University of Rhode Island
Alexis Herrington – Penn State
Sydney Hyde – University of New Hampshire
John Insall – Fairfield University
Elise Irwin – George Washington University
Justin Jascot – Gap Year
Rose Keithan – University of Rhode Island
Meghan King – Middlesex
John Kozak – Universal Technical Institute
Christian Lamontagne – Middlesex
Christos Lavelle – UConn
Aubrey Laudano – Florida Atlantic University
Anaka Maher – UConn
Trevor Mann – Endicott College
Anthony Marino – UConn
Jake Martin – UConn
Emma Martone – Southern Connecticut
Adam Massicott – Southern Connecticut
Elona Matoshi – University of New Haven
Kyrie McCormick – Roger Williams University
Matt McDonald – Central Connecticut
Connor Mclaughlin – UConn
Jaci McManus – Middlesex
Sara Meredith – Marist College
Lillian Meyer – Gap Year
Robby Mooney – UConn, Avery Point
Carley Moyher – Springfield College
Allison Murphy – University of Rhode Island
Drew Nichols – Lincoln Technical Institute
Brian Nieves – Work
Lindsay Nord – University of New Hampshire
Evan O’Bymachow – College
Peter O’Neill – Central Connecticut
Omar Omeragic – Work
Zach O’Toole – UConn
Jagger Pazsak –Southern Connecticut
Kyle Phipps – University of New Haven
Julia Quatrano – Middlesex
Ben Rakowski – UConn
Mackay Revis – UConn
Gianna Rich – University of Rhode Island
Parker Rogers – Central Connecticut
Emily Roth – University of New Hampshire
Tyler Rourke – UConn
Andrew Rutledge – Bentley University
Ty Schuler – UConn, Avery Point
Adrienne Schultz – UConn
Ella Seiwert-Kirn – Eckerd College
Aaron Skwarek – Keene State
Stanley Slonski – United States Marine Corps
Morgan Smith – Western Connecticut
Trent Soobitsky – Maine Maritime Academy
Molly Spooner – Keene State
Carter Steinhilper – Utica College
Jackie Stephens – UConn
Emily St. Lawrence – Eastern Connecticut
Kyle Sullivan – Dartmouth College
Megan Toman – Plymouth State
Kyle Voccia – Gap Year
Chris Walczak – Central Connecticut
Alysen Wallor – Middlesex
Annelise Walsh – Colby College
Lindsay West – Ohio State
Marshall Wilson – Central Connecticut
Jessica Zarbo – Work
Connor Agro – University of Vermont
Ryan Agro – UConn
Erica Allen – UConn
Paige Altman – Hofstra
Erin Avery – Eastern Connecticut
Chad Anderegg – Wentworth
Cailey Anderson – Central Connecticut
August Biondi – UConn
Sarah Blewett – Salve Regina
Natalie Blodgett – College of William and Mary
Marianne Bonsall – UMaine, Orono
Joey Bosco – Yale
Ketsana Bounphakdy – University of Hartford
Mitchell Bragoni – UConn
Maddie Brandon – University of New Hampshire
Analiese Bruder – UConn
China Campagnuolo – Union College
Hunter Campbell – Keene State
Kristen Carvalho – Texas A&M
Lily Carmichael – Vassar College
AJ Cannelli – University of New Haven
Meghan Cerino – University of Rochester
Krista Cholewinski – Work
Jordan Chrispen – UConn
Stan Chrzanowski – West Virginia University
Emma Clark – Saint Michael’s College
Jillian Clemente – Worcester Polytechnic Institute
Mary Coletti – Villanova University
Emily Cook – Central Connecticut
Larissa Creighton – Fashion Institute of Design and Merchandising
Sarah Crenella – Boston University
Sarah Criscuolo – UConn
Cahill Cronin – College….
Makayla DaCosta – Middlesex
Nate DeRita – University of New Haven
Paul Doherty – UConn
Lizzie Ellsworth – Gap Year
Kyle Everett – Central Connecticut
Evan Fair – Lyndon State College
Julia Febos – George Washington University
Valerie Fialkoff – Middlesex
Gavin Figurelli – Penn State
Liam Foley – Central Connecticut
Jack Forte – St. Joseph’s University
Kevin Gaiss – Springfield College
Jordan Gallant – Ithaca College
Meghan Gamache – University of New Hampshire
Emilea Gardiner – Marymount Manhattan College
Cameron Garrelts – UConn
Hannah Gifford – UMass Amherst
Madeline Gifford – UMaine, Orono
Cassie Harlow – Fairfield University
Julia Hausherr – University of Rhode Island
Katie Hausherr – University of Rhode Island
Alexis Herrington – Penn State
Sydney Hyde – University of New Hampshire
John Insall – Fairfield University
Elise Irwin – George Washington University
Justin Jascot – Gap Year
Rose Keithan – University of Rhode Island
Meghan King – Middlesex
John Kozak – Universal Technical Institute
Christian Lamontagne – Middlesex
Christos Lavelle – UConn
Aubrey Laudano – Florida Atlantic University
Anaka Maher – UConn
Trevor Mann – Endicott College
Anthony Marino – UConn
Jake Martin – UConn
Emma Martone – Southern Connecticut
Adam Massicott – Southern Connecticut
Elona Matoshi – University of New Haven
Kyrie McCormick – Roger Williams University
Matt McDonald – Central Connecticut
Connor Mclaughlin – UConn
Jaci McManus – Middlesex
Sara Meredith – Marist College
Lillian Meyer – Gap Year
Robby Mooney – UConn, Avery Point
Carley Moyher – Springfield College
Allison Murphy – University of Rhode Island
Drew Nichols – Lincoln Technical Institute
Brian Nieves – Work
Lindsay Nord – University of New Hampshire
Evan O’Bymachow – College
Peter O’Neill – Central Connecticut
Omar Omeragic – Work
Zach O’Toole – UConn
Jagger Pazsak –Southern Connecticut
Kyle Phipps – University of New Haven
Julia Quatrano – Middlesex
Ben Rakowski – UConn
Mackay Revis – UConn
Gianna Rich – University of Rhode Island
Parker Rogers – Central Connecticut
Emily Roth – University of New Hampshire
Tyler Rourke – UConn
Andrew Rutledge – Bentley University
Ty Schuler – UConn, Avery Point
Adrienne Schultz – UConn
Ella Seiwert-Kirn – Eckerd College
Aaron Skwarek – Keene State
Stanley Slonski – United States Marine Corps
Morgan Smith – Western Connecticut
Trent Soobitsky – Maine Maritime Academy
Molly Spooner – Keene State
Carter Steinhilper – Utica College
Jackie Stephens – UConn
Emily St. Lawrence – Eastern Connecticut
Kyle Sullivan – Dartmouth College
Megan Toman – Plymouth State
Kyle Voccia – Gap Year
Chris Walczak – Central Connecticut
Alysen Wallor – Middlesex
Annelise Walsh – Colby College
Lindsay West – Ohio State
Marshall Wilson – Central Connecticut
Jessica Zarbo – Work